Фәррәхова, Әнисә Марат ҡыҙы. Ғәфү ит, улым!

Фәррәхова, Әнисә Марат ҡыҙы. Ғәфү ит, улым! – Прости, сынок!: [пьесалар, сценарийҙар] / Әнисә Фәррәхова ; [рәс. С. И. Эйтвид]. – Өфө: Китап, 2020. – 100 б.: рәс., төҫлө портр. – Текст парал. на башк., рус.

Әнисә Фәррәхованың «Ғәфү ит, улым!» исемле китабында башҡорт һәм рус телдәрендә пьесалар, сценарийҙары ингән. Йыйынтыҡта патриотик тәрбиә темаһына ҙур иғтибар бирелә, шулай уҡ заманға хас проблемалар күтәрелеп, балаларҙы афәттәрҙән ҡурсалау, уларҙы дөрөҫ йүнәлештә тәрбиәләү – төп маҡсат булып тора.

В книгу Анисы Фарраховой «Прости, сынок!» вошли пьесы и сценарии на башкирском и русском языках. Пьесы и сценарии направлены на формирование патриотических чувств, ценностно-нравственных ориентиров у подрастающего поколения.